ΑνακοινώσειςΕνημέρωση

Επίδοση ελέγχων – Εγγραφές μαθητών

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Σας ενημερώνουμε ότι από αύριο 21/06/2023 και για όλες τις εργάσιμες μέρες μέχρι τέλος του μήνα, μπορείτε να παραλαμβάνετε τους ελέγχους με την τελική επίδοση των παιδιών .

Ταυτόχρονα, για τους μαθητές που αποφοίτησαν από την  Α’ και την  Β΄ τάξη θα μπορείτε να κάνετε την επανεγγραφή για την επόμενη σχολική χρονιά. Η επίδοση ελέγχων και  οι εγγραφές- επανεγγραφές θα γίνονται από τις 8.30 έως και τις 12.30.

Οι γονείς των μαθητών της Στ’ Δημοτικού που θα φοιτήσουν στο σχολείο μας την επόμενη χρονιά, παρακαλούνται να έρθουν για τις εγγραφές από την Πέμπτη 22/6 , ώστε να έχουν  ολοκληρωθεί οι διαδικασίες με το Μουσικό σχολείο.

Μαζί με τις εγγραφές/επανεγγραφές θα μπορείτε επίσης να πληρώνετε την ετήσια συνδρομή για τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, η οποία θα είναι και φέτος 10 ευρώ για ένα παιδί και 15 ευρώ για δύο παιδιά.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Λόγω εκλογών, την Παρασκευή 23 και την Δευτέρα 26, το σχολείο θα είναι κλειστό. Επίσης την Πέμπτη 29 Ιουνίου το σχολείο θα είναι κλειστό λόγω της εορτής Πέτρου-Παύλου.